Jste zde: Hlavní stránka  |  Výměnný program

Výměnný program antiradarů

Výměnný program Nabízíme Vám možnost vyměnit váš statý detektor za jeden z nových modelů Beltronics. Při objednávce vašeho nového detektoru vpište do objednávky slovo "VÝMĚNA" a informace o vašem detektoru. Slevy, které nabízíme, jsou závislé na stáří a typu zařízení a nelze je předem přesně specifikovat. Obecně se ceny pohybují v následujícím cenovém rozpětí:

 • Starší modely Beltronics: do 5 000 Kč
 • Beltronics: do 5 000 Kč
 • Valentine One: do 4 000 Kč
 • Ostatní typy: do 3 000 Kč
 • Pro cenovou nabídku za Váš detektor nás prosím kontaktujte. Výměnný program se vztahuje na antiradary značek Beltronics, Escort i Valentine One a vybrané značky laserových rušiček. Ostatní low-end modely antiradarů lze konzultovat telefonicky a bude Vám vytvořena individuální nabídka.

  Celá transakce je velice jednoduchá

  Zařízení je ohodnoceno při osobní návštěvě klienta na naší provozovně a částka je ihned odečtena od uskutečněného nákupu, nebo je zařízení zasláno poštou na naší adresu, kde proběhne vyhodnocení a telefonické kontaktování klienta. V případě, že klient nabídku nevyužije, ze zařízení klientovi vráceno bez jakýchkoli poplatků, nebo poštovného.

  Podmínky výměnného programu

  Zařízení musí být funkční, v případě, kdy je zařízení poškozeno může být udkupní hodnota ponížena až o 50%. Hodnota je stanovena v níže uvedené tabulce. Maximální hodnota může být uplatněna pouze na komplet (balení, kabeláž, příslušenství, obal). Na každý nákup nového zařízení je možno uplatnit výměnu opět pouze za jedno zařízení a to pouze, je li jeho hodnota nižší, než je hodnota kupovaného.

  Výměnný program Jak funguje antiradar?