Jste zde: Hlavní stránka  |  Produkty  |  AL Priority - Víceúčelový parkovací systém

AL Priority - Víceúčelový parkovací systém

  • Světová jednička
  • Nulová poruchovost
  • Homologováno pro montáž do vozu
  • Nejmenší čidla

Cena: 17 395 KčPředstavujeme nový AntiLaser - AL Priority

AL Priority 12. generace je nejúčinnější laserové rušička na světě! AL Priority je horkou letní novinkou roku 2013, je nástupcem dobře známého a doposud také nejúčinnějšího rušícího systému, AntiLaseru G9 RX 2. Přestože AL Priority vypadá na první pohled obdobně jako jeho předchůdce, u nového modelu bylo zapracováno na několika zásadních změnách.

Legální laserová ochrana

Samozřejmostí je možnost pohodlné a okamžité deaktivace rušících funkcí zařízení a tím i "legalizace" například pro cestu do regionů, kde je jeho použití zakázáno. Ve většině zemí EU nesmí rušička být v "provozuschopném stavu" nebo "používána", přičemž její držení není zákonem zakázáno. AL Priority však není rušičkou, ale homologovanou součástí automobilu. Vaš AL Priority parkovací systém lze tedy používat plně v souladu s legislativou platnou ve všech evropských zemích.

Technický popis:

Parkovací systém AL Priority má široké možnosti programování. Mezi základní režimy patří například režim trvalého nebo časově omezeného (1-9s) rušení, režim pouze detekce laseru nebo režim pouze parkovacího asistenta. Senzory jsou instalovány do přední, případně také zadní části vozidla. Inovovaná řídící jednotka je programovatelná pomocí USB flash disku. V případě potřeby aktualizace firmwaru je tedy možné přehrát aktuální firmware nebo jednoduše přenastavit funkce systému AL Priority bez nutnosti návštěvy našeho servisního pracoviště.

Upgrade

Při eventuálním výskytu nových laserových pistolí v ČR provádíme upgrade řídící jednotky na aktuální verzi zdarma!

Instalace zařízení do vozidla

K AL Priority zajišťujeme odbornou montáž na jakékoliv vozidlo. Bližší informace včetně cen montáží na telefonu.

Kvalita

Rušičky značky AntiLaser jsou dlouhodobě nejlepším produktem na trhu. Systém AL Priority byl navržen i vyroben Evropě ve společnosti certifikované ISO 9001. Je plně v souladu a splňuje certifikáty: CE, e26, RoHS a Laser Class I.

Specifikace:

  • Řídící jednotka (ŠxVxH): 100x22x50 mm
  • Externí senzory (ŠxVxH): 57x14x30 mm
  • Ovládací panel (ŠxVxH): 56x27x6 mm
  • Testováno proti všem v ČR používaným laserovým pistolím

Fotogalerie "AL Priority - Víceúčelový parkovací systém"
« zpět
Výměnný program Jak funguje antiradar?